Izmislili liderstvo, prećutali korupciju i napade na novinare * Ukinuli tendere i za privatizacije * Todorović predložen mimo pravila konkursa * Htjeli da me ubiju, policija samo gledala * Ukrajina otvara istragu protiv Bajdena? * Navodno nezavisni, a došli iz klupa DPS-a * Bugarska traži način da blokira Sjevernu Makedoniju
  Izdanje: 05-10-2019

Ivica Stanković, vrhovni državni tužilac:
Neću se povući s funkcije, nijesam zec iz gore.

Mali Mujica upadne u dnevnu, a Mujo tamo pijucka pivo i gleda TV. Mujica se okuraži i upita Muju:
- Babo, babo, jel' znaš ti koji voz najviše kasni?
Mujo se zbuni:
- Ne znam, bolan?!
Mujica odgovara:
- Onaj što s' mi ga obeć'o kupit' za rođendan.

- Mijenjam zdravstvenu knjižicu za štednu.
Šifra: Zdravlje je najveće bogatstvo.

Sport - datum: 2019-10-04 LIGA UDRUŽENJA KLUBOCA CENTAR - 3. KOLO Lješkopoljci ubjedljivi, preokret Bratstva OFK Mladost DG- Ribnica 8:1 (4:1)
Pomoćni teren stadiona "DG Arena". Gledalaca: 50. Sudija: Luka Pejović (Podgorica). Strijelci: Bojić u 7, Rogošić u 18, 33. i 40, Gazivoda u 56, M. Vukčević u 67. i Maraš u 73. i 86. za Mladost Lješkoplje, a Popović u 43. minutu iz jedanaesterca za Ribnicu. Žuti kartoni: O. Vujošević, Beriša (Ribnica).

OFK MLADOST DG: Nikić, Mujović, Rogošić, Bojić (od 80. J. Vukčević), Kukuličić (od 70. Dervanović), Vuković, M. Vukčević, Gazivoda, Čelebić, Rogošić, Bahović (od 70. Maraš).

RIBNICA: Stevović, Elezović, Miranović, Škrijelj (od 46. En. Asanović), Lelović (od 60. Đurašković), El. Asanović, O. Vujošević, Kvartuli, Popović, Beriša, V. Vujošević.

Lješkopoljci su u duelu sa Ribnicom bili i te kako raspoloženi. Pobijedili su sa ubjedljivih 8:1, a het-trik je upisao Balša Rogošić.

Bratstvo - Crvena stijena 4:1 (0:1)

Igralište u Ljajkovićima. Gledalaca: 30. Sudija: Vasilije Ivanović (Podgorica). Strijelci: Tripunović u 61. i 83. i Stanović u 89. i 90. za Bratstvo, a Vukadinović u 41. minutu iz jedanaesterca za Crvenu stijenu. Žuti kartoni: Tripunović, Averić (Bratstvo), Žižić (Crvena stijena). Crveni karton: Đurišić (Bratstvo) u 42. minutu.

BRATSTVO: Raičević, Vuković, Lukić (od 76. Krstović), Tripunović (od 85. Stanović), Kovačević, S. Nikolić, Đurišić, Zlatičanin, Strugar, M. Nikolić, Averić.

CRVENA STIJENA: Zlatičanin, Đurković, Filipović, Knežević, Mugoša, Vukadinović, M. Stijepović (od 62. Vlahović), Drobnjak, Arčon, Pejurić (od 68. B. Stijepović), Žižić.

Veliki preokret u Ljajkovićima. Tološani su na poluvremenu imali gol prednosti, potom i igrača više, ali je sastav Srđe Bogićevića odigrao drugo poluvrijeme odlično. Po dva gola Nemanje Tripunovića i Nikole Stanovića donijela su domaćinu ubjediv trijumf.

Adria - Zabjelo 0:2 (0:0)

Pomoćni teren Koma na Zlatici. Gledalaca: 70. Sudija: Vasilije Ljumović (Podgorica). Strijelci: Babić u 56. i Bukilić u 69. minutu. Žuti kartoni: Sekulić (Adria), Bukilić, Stanišić (Zabjelo). Crveni karton: Šabotić (Adria) u 20. minutu

ADRIA: Ivanović, Boljević, Lakić, Radenović (od 75. Đurić), Tomić, Radosavović, Joković (od 49. Lačević), Milanović (od 59. Jovanović), Bulatović, Šabotić, Sekulić.

ZABJELO: Vojinović, Krivokapić, Darmanović, Nikočević, Osmajioć, Babić, Nišavić (od 88. Boljević), Stanišić (od 78. Kaluđerović), Gojčaj, Perović, Bukilić (od 72. Seratlić).

Golovima Nikole Babića i Igora Bukilića, "republikanci" su slavili na gostovanju protiv Adrie sa 2:0.

Rezultati: Adria - Zabjelo 0:2, Bratstvo - Crvena stijena 4:1, OFK Mladost DG - Ribnica 8:1, Karioke - Gorštak 3:0 (PFF), Polet Stars - Iskra II 3:0 (PFF).